Gwarancje LED

Nasze doświadczenia na podstawie wykonanych przez nas realizacji pokazują, że średnio oszczędności prądu wynoszą od 55% do 70% czas zwrotu inwestycji około 1,4 roku (dla średniej ceny prądu ok. 0,45 zł/kWh i 10% podwyżce opłaty za prąd) czas pracy oświetlenia LED około 15 lat.

Firma RONIN zapewnienia najwyższej jakości usługi w zakresie systemów oświetlenia typu LED. Oferowane przez nas wyroby są produkowane na nowoczesnych liniach z wysokiej klasy produktów, w oparciu o technologię firmy Seoul Semiconductor oraz Edison Opto.

Naszym celem jest tworzenie takich projektów, które odpowiadają wysokim standardom europejskim. Łączymy umiejętności zespołu projektantów oświetlenia LED z doświadczeniem renomowanych światowych prekursorów tej technologii firm oświetleniowych. Wszystkie oferowane lampy LED spełniają wymogi EU zgodnie z dyrekty­wami w zakre­sie EMC i LVD.

Wykonujemy pełny zakres usług oświetlenia LED – od projektu, modernizacji, wykonania wstępnego oszacowania, poprzez instalację, pomiary końcowe. Wysoka jakość oferowanych produktów pozwala nam na udzielenie gwarancji na wyrób 3 lata do 7 lat za dopłatą, z możliwością wymiany w 100% na nowy. Serwisujemy nasze produkty po gwarancji.

Na dzień dzisiejszy zapewniamy kompleksową usługę – projekt oświetlenia – audyt już istniejącej instalacji – dostawa – montaż. Dysponujemy pełnymi badaniami fotome­trycznymi wszystkich oferowanych wyrobów dzięki czemu możemy wykonywać projekty oświetlenia oraz robić analizy ekonomiczne oszczędności energetycznych itd. Zrealizujemy każde Państwa przedsięwzięcie w zakresie oferowanego przez nas systemu oświetlenia LED. Prosimy o zwracanie się do nas z każdym zapytaniem lub wątpliwością w zakresie zastosowania oświetlenia LED. Zapewniamy naszym klientom wszelką pomoc i doradztwo w projektowaniu lub aranżacji oświetlenia LED, u każdego klienta wykonujemy zawsze oddzielne kalkulacje w celu zoptymalizowania oświetlenia LED ze względu na brak powtarzalności warunków.

Korzystając z naszych usług korzystacie Państwo z połączenia doświadczeń polskich i światowych. Poprzez kontakt ze specjalistami w naszej firmie korzystacie Państwo z usług firm oświetleniowych z bogatym doświadczeniem i zapleczem technicznym.

Zapraszamy !